Tütüncü A.Ş

 

      TÜTÜNCÜ TİCARET 1980 YILINDAN BUGÜNE KADAR AYNI ADRESTE ÇORUM HALKINA HİZMET VERMEKTEDİR. İLK YILLARINDA ZÜCCACİYE, 1984’DEN İTİBAREN BEYAZ EŞYA ÜZERİNE HİZMET VERMİŞ OLUP, 1995 TARİHİNDEN SONRA YATAŞ BAYİSİ OLARAK VE 1997’DEN BUYANA TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ OLARAK ÇORUM HALKINA HİZMET VERMEKTEDİR. BEYAZ EŞYADA YILLARCA HER MARKAYI SATIŞA SUNMUŞTUR. HER ZAMAN ÖNCE DÜRÜSTLÜĞÜ İLKE EDİNEN FİRMAMIZ HER YIL VERGİ VERENLER ARASINDA İLK ONDA YERİNİ ALMIŞTIR. ŞU ANDA İKİ ŞUBE OLARAK HİZMETE DEVAM ETMEKTEDİR. MERKEZ MAĞAZAMIZ İNÖNÜ CADDESİNDE 90 M TABAN ALANI İLE TURKCELL PLUS NOKTA OLARAK DİĞER MAĞAZAMIZ İSE HÜRRİYET MEYDANINDAKİ TARİHİ YAPISINI KORUDUĞUMUZ TAŞMAĞAZA TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ OLARAK TÜM MÜŞTERİLERİNE HİZMET SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

      MÜŞTERİLERİMİZ, BU 38 YIL İÇİNDE VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETİN KARŞILIĞINDA BİZİ BU YILLARA KADAR TAŞIYIP BİR ÇOK BAŞARIYA İMZA ATIP YÜKSELMEMİZE DESTEK OLMUŞLARDIR. ÇORUM TÜTÜNCÜ TİCARET TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ OLARAK TÜM MÜŞTERİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ. SİZLERE LAİK OLARAK HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

 

SAYGILARIMIZLA. . .

Neden Turkcell

Türkiye'nin %99 kapsama alanına ve en hızlı iletişim kaynaklarına sahip bir operatör olarak hizmetmet verme ve gün geçtikce büyüyen bir Türkcell ailesi haline gelmek bize gurur veriyor. Bu gururu birlikte yaşadığımız ve Türkiye'nin en büyük operatör şirketi olduğumuz için Türkcell çünkü biz sizinle güçlüyüz.

Ekibimiz

All content © Han MedyaSoft, 2017. All rights reserved.